WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Başarı ve inanç

Kaptanlar teknik hikayesi İkiz kaptanlar şirketler grubunun kurucusu Şaban KAPTAN'ın memleketten kazandım memleketim de kazanayım sloganıyla başlamıştır. 2005 yılında bölgedeki sanayi tesislerinin İstanbul ve benzeri Büyükşehirlerdeki temininde sıkıntılarını gidermek amacıyla Üçbe Rulman Hırdavat ve Tic.Ltd.Şti ünvanıyla kurulmuştur.

2016 yılında gerek kurumsalaşma gerekse yenilenme çabaları sonucu kurumsal kimliğine kavuşmuş olup bugün bölgedeki tek sanayi ürünleri tedarikçisi olmakla kalmayıp konkasör sektöründeki döküm bilgi ve tecrübesiyle Çorum'daki bulunan mevcut döküm tesisleriyle gerek Türkiye gerekse Yurtdışına sağlam ürün ve uzun ömürlü hizmet vermektir.

Bugün bölgeki tüm Çay Fabrikaları , konkasör mıcır tesisleri ,  beton firmalarıyla beraber Karadeniz bölgesinden tüm Türkiye'ye hizmet ederek , Siz değerli iş ortaklarıyla Büyümeye devam etmektedir.

“Siz ve Biz. İki Ortak, Bir Hedef ” temel ilkemizle ihtiyaçlarınıza yönelik tüm hizmetleri tek çatı altında toplamak ve tüm taleplerinize cevap verebilmek temel hedefimizdir.